Amersfoort
OBS De Dubbelster – Earlybird – 3 sterren

Amsterdam
Willemsparkschool – TalenT – Keurmerk A

Andijk
OBS De Piramide - EarlyBird - 3 sterren

Apeldoorn
PCBS Koningin Juliana – EarlyBird – 3 sterren

Assen
OBS Emmaschool – EarlyBird – 3 sterren

Bruinisse
OBS De Meerpaal – EarlyBird – 3 sterren

Brummen
Kindcentrum Het P@rk – EarlyBird – 3 sterren

Bussum
Julianaschool Kwartellaan – EarlyBird – 3 sterren

Cabauw
BS Gerardus Majella – TalenT – Keurmerk A

Delft
OBS de Eglantier – EarlyBird – 3 sterren
PCBS De Ark – EarlyBird – 3 sterren

Den Haag
OBS de Tweemaster – EarlyBird – 3 sterren

Dinteloord
Petrus en Paulusschool – EarlyBird – 3 sterren

Drunen
OBS JongLeren – EarlyBird – 3 sterren

Duiven
PCBS Het Veer – EarlyBird – 3 sterren

Ede
Edese Schoolvereniging – EarlyBird – 3 sterren

Eesveen
OBS de Driesprong – EarlyBird – 3 sterren

Eindhoven
BS De Klimboom - TalenT - Keurmerk A

Enschede
Enschedese Schoolvereniging – EarlyBird – 3 sterren

Fijnaart
OBS de Springplank – EarlyBird – 3 sterren

Geldermalsen
OBS Jan Harmenshof – TalenT – Keurmerk A

Genemuiden
OBS De Vogelaar – EarlyBird – 3 sterren

Goedereede
CBS Eben Haëzerschool – EarlyBird – 3 sterren

Harmelen
OBS de Horizon – EarlyBird – 3 sterren

Hasselt
OBS de Toermalijn – EarlyBird – 3 sterren
OBS Genne – EarlyBird – 3 sterren

Holwerd
IBS De Tsjelke – 3TS-PLUS

Hoogkarspel
Meester Spigtschool – EarlyBird – 3 sterren

Krimpen aan de Lek
Floraschool – EarlyBird – 3 sterren

Krimpen aan den IJssel
Het Octaaf – EarlyBird – 3 sterren

Leiden
De Zijlwijkschool – EarlyBird – 3 sterren

Leiderdorp
Katholieke Daltonschool de Leeuwerik - EarlyBird – 3 sterren

Lexmond
OBS Prinses Wilhelmina – EarlyBird – 3 sterren

Maasdijk
PCBS Het Kompas – EarlyBird – 3 sterren

Maassluis
IKC de Kindertuin – EarlyBird – 3 sterren
IKC het Balkon – EarlyBird – 3 sterren

Maastricht
Vlinderboom – EarlyBird – 3 sterren

Nieuw-Vennep
Antoniusschool – EarlyBird – 3 sterren

Nijbeets
OBS de Jasker – 3TS-PLUS

Noordwijk
CBS Hoffenne – EarlyBird – 3 sterren
De Noordwijkse school – EarlyBird – 3 sterren

Oldemarkt
IKC de Ark – EarlyBird – 3 sterren

Ottoland
Eben-Haëzerschool – EarlyBird – 3 sterren

Oud Verlaat
CBS Nessevliet – EarlyBird – 3 sterren

Pijnacker
Mariaschool – EarlyBird – 3 sterren

Poeldijk
RKBS de Nieuwe Weg – EarlyBird – 3 sterren

Reeuwijk
OBS de Venen – EarlyBird – 3 sterren

Ridderkerk
Basisschool de Noord – EarlyBird – 3 sterren

Roosendaal
RKBS Lavoor – EarlyBird – 3 sterren

Rotterdam
CBS Beatrixschool – EarlyBird – 3 sterren

Rozendaal
Dorpsschool Rozendaal – EarlyBird – 3 sterren

Steenwijk
Beatrixschool – EarlyBird – 3 sterren
OBS Emmaschool – EarlyBird – 3 sterren
Samensprong – EarlyBird – 3 sterren
School B – EarlyBird – 3 sterren

Steenwijkerwold
OBS de Woldschool – EarlyBird – 3 sterren

Tilburg
OBS de Blaak – EarlyBird – 3 sterren

Utrecht
KBS Wijzer aan de Vecht – EarlyBird – 3 sterren
Op De Groene Alm – EarlyBird – 3 sterren
St. Dominicusschool – EarlyBird – 3 sterren
St. Jan de Doperschool – EarlyBird – 3 sterren

Veenendaal
CBS Alex – TalenT – Keurmerk A
CBS Tamim – TalenT – Keurmerk A

Voorhout
PCBS de Regenboog – EarlyBird – 3 sterren

Voorschoten
OBS de Vos, locatie Multatulilaan – EarlyBird – 3 sterren
OBS de Vos, locatie Ter Lips – EarlyBird – 3 sterren

Vught
Koningslinde – EarlyBird – 3 sterren

Waalwijk
PCBS Juliana van Stolbergschool – EarlyBird – 3 sterren

Warnsveld
OBS de Fontein – EarlyBird – 3 sterren

Westervoort
KBS de Brug – EarlyBird – 3 sterren

Wezep
Wereldweide – EarlyBird – 3 sterren

Wijk bij Duurstede
De Horn – TalenT – Keurmerk A

Willemsoord
Generaal van Den Boschschool – EarlyBird – 3 sterren

Woensdrecht
BS De Poorte – EarlyBird – 3 sterren

Zevenbergen
OBS de Boemerang – EarlyBird – 3 sterren

Zoeterwoude
Bernardusschool – EarlyBird – 3 sterren

Zwartsluis
OBS Aremberg – EarlyBird – 3 sterren

Zwijndrecht
BS de Develhoek – EarlyBird – 3 sterren
OBS de Tandem – EarlyBird – 3 sterren

Zwolle
CBS de Duyvencamp – EarlyBird – 3 sterren
Christelijke Daltonschool Koningin Emma – EarlyBird – 3 sterren